Reklama
Gnojnik. W gronie najlepszych wójtów Małopolski
WYDARZENIA - Gnojnik
poniedziałek, 07 grudnia 2015 22:52

Po raz kolejny wójt Gnojnika otrzymał tytuł Najlepszego Wójta Małopolski. Znalazł się w elitarnym gronie 10 samorządowców. Warto dodać, że z powiatu brzeskiego ten tytuł otrzymali także wójt Szczurowej, Marian Zalewski oraz gospodarza Borzęcina, Janusz Kwaśniak.  Pracę i zaangażowanie wójta Paterka docenili mieszkańcy, którzy głosowali w plebiscycie zorganizowanym przez redakcję Gazety Krakowskiej oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów.


Uroczysta gala rozstrzygnięcia plebiscytu miała miejsce 27 listopada br. w teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, gdzie najbardziej cenionych przez mieszkańców gospodarzy gmin nagrodzili: Grzegorz Lipiec z zarządu województwa, wiceprzewodniczący sejmiku województwa i jednocześnie przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski Kazimierz Barczyk oraz redaktor naczelny Gazety Krakowskiej, Wojciech Harpula. – Ta nagroda z jednej strony bardzo cieszy, z drugiej zobowiązuje do wytężonej pracy na rzecz naszej małej Ojczyzny – gminy Gnojnik. Wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którzy na mnie głosowali składam najserdeczniejsze podziękowania – mówi naszej redakcji wójt Sławomir Paterek. 

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .