Brzesko. Zmagania w Ośrodku
SPORT - Aktualności
sobota, 12 grudnia 2015 20:08

Mikołaj dla najmłodszych – to motto przyświecało Brzeskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Brzesku, który w swoich działaniach szczególną uwagę zwraca na najmłodszych. Wszystkie imprezy sportowo – rekreacyjne są przygotowywane z myślą właśnie o nich. I tym razem nie było inaczej. I tak w sobotę 5 grudnia na Kręgielni BOSiR w Brzesku odbył się Mikołajkowy Turniej Kręglarski przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Organizatorami turnieju byli: BOSiR Brzesko, Radny Krzysztof Stępak oraz Urząd Miejski w Brzesku. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka oraz Św. Mikołaj.

Rozgrywki cieszyły się sporym zainteresowaniem młodych miłośników kręgli klasycznych. Liczba uczestników wyniosła 47 osób. Zawody w pierwszej kolejności były przeznaczone dla amatorów, ale zawodnicy posiadający licencję zawodniczą również mogli brać udział, lecz w oddzielnej klasyfikacji. Turniej był bardzo emocjonujący pod względem sportowej rywalizacji, ale również wyśmienitej zabawy, której przyglądał się najważniejszy gość imprezy czyli Mikołaj. Zawodnicy rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych. Oprócz turnieju kręglarskiego organizatorzy przygotowali kilka innych atrakcji, aby czas spędzony na naszym obiekcie każdy miło wspominał. Odbyły się m.in.: turniej tenisa stołowego „Na wesoło”, zawody w układaniu kostki „Rubika”, można było wspólnie układać puzzle, oraz potańczyć pod okiem instruktorki fitness na zajęciach tanecznych. Dla zwycięzców Mikołaj przygotował wspaniałe słodkie nagrody, oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników i mnóstwo słodyczy. Najmłodszymi uczestnikami zawodów byli: Matylda Zych (2 latka) i Ksawery Stós
(4 latek).

Za pomoc i wsparcie dziękujemy: Zosi i Poli Baniak (8 i 6 lat), które postanowiły sprawić miłą niespodziankę innym dzieciom i przyniosły wspaniałe nagrody dla najmłodszych uczestników. Bardzo dziękujemy, MPEC Sp. z o.o. www.mpec.brzesko.pl, Jarosław Cichoński – producent MEBLI www.cichonski.com.pl, Auto Partner Marszałek&Zelek www.marszalek.adserwis.pl, Gmina Brzesko www.brzesko.pl, Antoni Baniak - Centrum Turystyczne Urszula Knap www.centrumturystyczne.com.pl, Mieczysław i Ewa Sumek Oto zwycięzcy w poszczególnych zawodach: KOSTKA RUBIKA: Przemek Kamiński; Damian Czernecki; Tadeusz Łazowski i Kuba Karecki. TENIS STOŁOWY „Na wesoło”: Karolina Gurgul i Klaudia Batko; Łukasz Łazowski i Damian Czernecki oraz  Kuba Jaszczyński i Mateusz Cięciwa.

(pr)

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .