Reklama
Gnojnik. Gmina zaprasza do udziału
WYDARZENIA - Gnojnik
piątek, 18 grudnia 2015 01:00

Karta Dużej Rodziny to jeden z instrumentów spierania dzietności polskich rodzin. – Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, trzeba teraz przenosić go z gruntu krajowego i wojewódzkiego na powiatowy i gminny - podkreśla wójt gminy Gnojnik, Sławomir Paterek. Gmina wspiera projekt, sama do niego przystąpiła a teraz go propaguje. - Zapraszamy firmy i instytucje do włączenia się w program Karta Dużej Rodziny. Do współpracy zapraszamy podmioty niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin posiadających KDR – dodaje wójt.

Zniżki mogą oferować instytucje publiczne, przedsiębiorcy prywatni, stowarzyszenia i fundacje oraz inne podmioty. Podmiot zainteresowany przystąpieniem do programu może na stronie www.rodzina.gov.pl wypełnić formularz w postaci e-deklaracji, który w zależności od zasięgu oferowanych uprawnień zostanie skierowany do rozpatrzenia przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej bądź właściwego Wojewody. Po uzgodnieniu indywidualnych warunków udziału w programie, zostanie podpisana umowa, a partner zyska: szansę na wzrost rozpoznawalności, dzięki umieszczeniu jego danych na wykazie podmiotów oferujących zniżki rodzinom wielodzietnym oraz możliwość posługiwania się wizerunkiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach reklamowych i promocyjnych,

możliwość wsparcia rodzin wielodzietnych i prowadzenia polityki odpowiedzialności społecznej biznesu, zaufanie nowych i starych klientów, a tym samych większe przychody.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .