Reklama
Biesiadki. Hala z dachem
WYDARZENIA - Gnojnik
wtorek, 15 grudnia 2015 00:53

Stan surowy, otwarty budynku sali gimnastycznej w Biesiadkach w gminie Gnojnik, stał się faktem. Zakończono właśnie II etap budowy hali sportowej przy istniejącym budynku Szkoły Podstawowej w Biesiadkach. Jak mówi nam wójt gminy Sławomir Paterek, w tym roku został wykonany stan surowy z pokryciem dachowym. - Koszt zrealizowanych prac to ponad 350 tysięcy złotych – wylicza wójt Paterek.


Dodajmy, że projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Kiedy zaplanowano oddanie inwestycji we władanie miejscowej społeczności? – Nie chce obiecywać, nie chce wypowiadać słów bez pokrycia, ale realnym terminem jest 2017 rok. To kolejna sala gimnastyczna, która powstanie w naszej gmin ie. Ja przypomnę, że przed kilkoma laty, oddaliśmy do użytku obiekt sportowy w Lewniowej – wspomina wójt Paterek. Całkowity koszt inwestycji to jakieś 1.5 miliona złotych.


(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

pr082018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .