Judo. Trzy razy złoto
SPORT - Aktualności
czwartek, 24 grudnia 2015 12:19

To spory sukces młodych judoków z Brzeska. W Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbył się Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci, który był równocześnie Turniejem Rankingowym Dzieci Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. W tym roku na tym prestiżowym turnieju wystartowało aż 347 młodych judoków z Polski i z zagranicy. W naszej 11-osobowej reprezentacji z Brzeska nie zawiedli „etatowi” zawodnicy: Igor i Wiktor Kareccy oraz Kacper Janusz, którzy wygrywając w pięknym i skutecznym stylu swoje walki, zdobyli złote medale. Pecha miała nasza najlepsza z dziewcząt, Ala Krzemień, która po kontuzji w pierwszej walce została przez trenera wycofana z dalszego współzawodnictwa - mówi Jan Chrabąszcz.


W turnieju uczestniczyli zawodnicy z 25 klubów: BŁĘKITNI Tarnów, GUJAKAN Jaworzno, IPPON Brzesko, IS Wierzchosławice, MDK Kraków, MKS CM JORDAN Kraków, MKS JORDAN Kraków, Pałac Młodzieży Tarnów, TS Wisła Kraków, UKJ CENTRUM Kocmyrzów-Luborzyca, UKS Grot Kraków, UKJ Judo Kraków, UKS JUDO Mysłowice, UKS JUDO Wolbrom, UKS KĘPA Dębica, IKS OLIMP Skaryszew, UKS SOKÓŁ Tuchów, UKS Wolania, UMKS OSTROVIA Ostrowiec Świętokrzyski, UMKS ŻAK Kielce, ZKJ YAMABUSHI Zakopane, JC IPPON KIEV Ukraina, JC TRIUMPH KIEV Ukraina, Białoruś, MOSiR Bochnia..Dla pozostałych naszych judoków: Ani Lis, Kingi Bartosik, Igora Martyny, Filipa Podlesia, Kamila Serafina, Filipa Bogusza i Łukasza Ryglowskiego, był to pierwszy turniej, w którym musieli uznać wyższość dłużej trenujących zawodników, ale na pewno zdobyli cenne doświadczenie. – informuje nas an Chrabąszcz. Gratulujemy sukcesów i czekamy  na kolejne.


(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .