Reklama
Gnojnik. Znowu na szlaku
WYDARZENIA - Gnojnik
sobota, 12 marca 2016 15:17

Wiosna tuż, tuż… Nie tylko astronomiczna, ale także – co zapowiadają meteorolodzy – faktyczna, dlatego Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans Vesna w Gnojniku rozpoczyna sezon turystyczny i zaprasza na wędrówkę oraz marszobieg w Beskidzie Wyspowym. Pierwsze „koty za płoty” już za kilka dni, 19 marca. – Zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Mam nadzieję, że podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku zainteresowanie naszą ofertą będzie spore. Gwarantujemy nie tylko wspaniałą atmosferę, dobrą zabawę, ale przede wszystkim duża dawkę zdrowego stylu życia – zapewnia szefowa Vesny, Bożena Malaga – Wrona.

Marszobiegi to wspaniała zabawa i rywalizacja na wyznaczonym odcinku, które w ubiegłym roku cieszyły się dużym powodzeniem i będą kontynuowane w  nowym sezonie. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów projektu.
Na pierwszą wyprawę Vesna zaprasza w Beskid Wyspowy. Trasa pieszej wędrówki rozpoczynać się będzie w miejscowości Piaski Drużków i powiedzie aż do Ośrodka Edukacji Ekologicznej na Polichtach. Po drodze będzie można podziwiać  malownicze krajobrazy oraz zaskakujące bogactwo przyrodnicze i kulturowe regionu Pogórza Ciężkowickiego i Rożnowskiego. W Ośrodku Edukacji Ekologicznej na Polichtach uczestnicy wyprawy przejdą ścieżką edukacji ekologicznej, zapalą ognisko i będą śpiewać piosenki turystyczne przy akompaniamencie gitary – dodaje szefowa Vesny.

(mir)

Wyjazd na wyprawę z Brzeska - godz. 8.00 (parking przy Intermarche), wyjazd z Gnojnika- 8.10 (parking przy kościele św. Marcina). Koszt udziału to  20 zł od osoby, który  należy wpłacić na konto Vesny: 17 2030 0045 1110 0000 0279 9510 Bank BGŻ oraz przysłać imię, nazwisko, nr pesel na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wędrówka w Beskidzie Wyspowym jest organizowana w ramach projektu „Bądź aktywny, żyj świadomie”, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Powiatu Brzeskiego.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .