Czchów. Co z Romami?
WYDARZENIA - Czchów
środa, 30 marca 2016 01:00

Sejmowa komisja ds. mniejszości narodowych i etnicznych gościła w Małopolsce. Odwiedziła między innymi Limanową, by na miejscu rozmawiać o problemach Romów.


- Takie spotkania są zawsze bardzo potrzebne, bo co innego jak się o czymś słyszy, jak się to nawet widzi w telewizji, a wysłuchanie ludzi na miejscu, jedną i drugą stronę, to nie jest tak że rację ma tylko jedna strona, zawsze trzeba wysłuchać jednych i drugich. Będziemy o tym dyskutować i wnioski z tego spotkania na pewno będą uwzględnione w naszym stanowisku co do tego problemu. O tym, że trzeba pomóc tym ludziom, jestem przekonana, bo w dzisiejszych czasach nie można tak żyć jak Romowie na swoich osiedlach – mówiła po spotkaniu, Danuta Pietraszewska. O konflikcie na linii samorząd Czchowa – samorząd Limanowej nie chciała się na razie wypowiadać. Niebawem wrócimy do sprawy.
(mir)


Komentarze (1)

Pseudonim : to ja 26 maj 2016 20:13
co dalej z cyganami

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .