Reklama
Czchów. Gmina na targach
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 29 kwietnia 2016 01:00

Po raz kolejny gmina Czchów prezentowała się na Targach Turystycznych. – W ten sposób chcemy pokazać nasz ogromny potencjał. Już dzisiaj zapraszam do odwiedzenia Czchowa podczas sezonu wiosenno – wakacyjnego. Mamy sporo do zaoferowania: wspaniałe krajobrazy, ciekawe zabytki, wiele imprez kulturalnych i sportowych. A nade wszystko naszym atutem są mieszkańcy: mili, pracowici i bardzo gościnni – zachwala walory gminy Marek Chudoba, burmistrz Czchowa.   Tegoroczne Targi trwały cztery dni: od 7 do 10 kwietnia, podczas nich wystawcy z całej Polski prezentowali swoje specjały i wyroby. Lokalne Grupy Działania z terenu Małopolski, prezentowały się na wspólnym stoisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. „Stowarzyszenie na Śliwkowym Szlaku” reprezentowane było przez grupę roboczą z gminy Czchów.

Trzeba przyznać, że nasze stoisko było wyjątkowe, po raz kolejny ugościliśmy odwiedzających targi śliwkowymi wyrobami, z suską sechlońską w roli głównej, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Goście zachwycali się smakiem śliwki zawijanej w boczek, chleba ze śliwką, ciasta kruchego z powidłami śliwkowymi, drożdżówki z suską, czy kołaczyków z miodem i śliwką oraz polędwicy faszerowanej śliwką. Magnetyczna okazała się również ankieta na temat spostrzeżeń oraz oczekiwań dotyczących LGD „Na Śliwkowym Szlaku” i Gminy Czchów, za jej wypełnienie każdy otrzymał atrakcyjną nagrodę. Kieleckie targi okazały się dużym sukcesem, stoisko odwiedziły tłumy gości, z których duża grupa zadeklarowała chęć odwiedzenia nas.  Kolejne targi przed nami, tym razem będziemy w Krakowie, podczas XIX Małopolskiej Giełdy Agroturystycznej zaprezentujemy turystyczną gminę Czchów. Mamy nadzieję, że tam również odniesiemy sukces. Korzystając z dobrych praktyk i współpracy z naszymi przedsiębiorcami z branży turystycznej i około turystycznej na targi przygotowaliśmy naprawdę wyjątkową ofertę. Oprócz informacji w formie papierowej, na stoiskach prezentujemy regionalne smakołyki (również w formie degustacji), a odwiedzający nasze stoiska za wypełnienie ankiet informacyjnych,  otrzymują wyjątkowe prezenty! Voucher upominkowy w formie „Podwójnej doby hotelowej dla dwóch osób w Hotelu Łaziska w Czchowie”, „Doby hotelowej dla dwóch osób w Pensjonacie Zacisze w Czchowie”, „Doby hotelowej dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym Saluto w Biskupicach Melsztyńskich”, „Doby hotelowej dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym Nad Jeziorem w Piaskach-Drużkowie”, „Biletu wstępu na Kąpielisko Chorwacja w Jurkowie”, „Biletu wstępu do Space Clubu w Czchowie”, „Zaproszenia na darmowy Spływ Kajakiem na trasie Jurków-Zakliczyn”, „Biletu wstępu na wieżę zamkową w Czchowie”, „Zestawu obiadowego w Barze Taurus w Czchowie”,  „Dużej pizzy w Pizzerii Słoneczny Stok w Czchowie”. Oczywiście Przedsiębiorcy ofiarowali nam od kilku do kilkunastu voucherów na wybrane atrakcje. Podziękowania za pomoc i przekazanie naprawdę wyjątkowych upominków dla turystów składamy na ręce właścicieli: Firmy RABEK z Jurkowa, Pensjonatu Zacisze z Czchowa, Gospodarstwa Agroturystycznego Saluto w Biskupicach Melsztyńskich, Gospodarstwa Agroturystycznego Nad Jeziorem w Piaskach-Drużkowie, Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego TAURUS w Czchowie, Pizzerii Słoneczny Stok w Czchowie, Space Clubu w Czchowie, Kajaki Dunajcem w Jurkowie.  Ze strony Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie dla uczestników targów przygotowaliśmy kilkadziesiąt biletów wstępu na Basztę oraz całe mnóstwo gadżetów (kubki, maskotki, torby, kredki, piłki, publikacje,…)
Mamy nadzieję, że w ten oto sposób wszyscy zyskamy liczne grono nowych gości, a możliwość zaprezentowania Państwa ofert i atrakcji szerokiej publiczności na wspólnych stoiskach pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych na kolejne sezony.
 
 (mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

pr082018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .