Reklama
Gitarzysta z powiatu brzeskiego zagra na festiwalu w Opolu
KULTURA - Aktualności
piątek, 27 maja 2016 22:59

Kacper Kornaś z Jurkowa, gitarzysta sesyjny, student Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej pojawi się na deskach amfiteatru opolskiego. Zagra w zespole Mateusza Mijala, który walczył będzie w konkursie Superpremier kolejnej edycji Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Autor hitu „Winny” zmierzy się w konkursie, prezentując swój nowy hit: „Szkło i Lód”. Przypomnijmy, że muzyk z naszego regionu, zaprezentuje się na scenie opolskiego amfiteatru w drugim dniu festiwalu, w przyszłą sobotę. Sam festiwal rozpocznie się już za tydzień 3 czerwca. Popisy naszego muzyka będzie można śledzić na antenie TVP1. Początek transmisji koncertu o godzinie 20.

W tym roku festiwal odbywa się po raz 53. SuperPremiery to jeden z najstarszych koncertów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Do konkursu Superpremier zgłosiło się 187 wykonawców. Komisja konkursowa wyłoniła 11 artystów, których usłyszymy w sobotę na festiwalu. O zwycięstwo w koncercie SuperPremiery walczyć będą: Kasia Wilk, Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah, Janusz Radek, Wilki, Varius Manx, Red Lips, Fee,l Loka Dominika Barabas.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .