Zaproszenie na 19. Biesiadę Agroturystyczną
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 01 lipca 2016 23:33

Stowarzyszenie Agroturystyczne „Dębowe Wrota” oraz Dębińskie Centrum Kultury zapraszają na organizowaną już po raz 19.  Biesiadę Agroturystyczną, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę na stadionie LKS w Porąbce Uszewskiej. Konkurs kulinarny zostanie przeprowadzony w tym roku tylko w jednej kategorii, brać w nim udział będą całe koła gospodyń wiejskich. Specjalnie powołana komisja ocenia potrawy oraz nagradza wykonawczynie najlepszych. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku na stołach królowały pierogi, a konkursowicze zaskakiwały jurorów i widzów. Warto zarezerwować kilka godzin po to, aby odwiedzić Porąbkę Uszewską.

Organizatorzy zadbali także o coś dla ducha, będą koncerty i występy teatralne, swoje umiejętności muzyczne zaprezentują przedszkolaki z Porąbki. Na scenie prezentować się będą młodzieżowy zespół „5 razy D”, Klub Seniora z Porąbki Uszewskiej, „Niedźwiedzoki” i wychowankowie miejscowego przedszkola oraz uczniowie ze szkoły w Porąbce. Ciekawie zapowiada się spektakl przygotowany przez rodziców dzieci z przedszkola imienia Juliana Tuwima. Na godzinę 18.15 zaplanowano występ zespołu „Porąbcoki”, tuż po nich na scenę wejdą Ania i Kinga Gurgul. A o godzinie 19.00 sceną zawładną gwiazda włoskiej piosenki Alberto Amati i Krzysztof Kis - śpiewający DJ, laureat programów „Droga do gwiazd”, „Szansa na sukces” i „Muzyczna winda”.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .