Dębno. Zostało trzy tygodnie….
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 25 sierpnia 2016 23:59

Uwaga, uwaga jeszcze tylko przez trzy tygodnie można zgłaszać swoje prace na konkurs fotograficzny „Gmina Dębno w obiektywie”, którego organizatorem jest Wójt Gminy Dębno. – Zachęcam wszystkim amatorów fotografowania do „zmierzenia” się z zabytkami, przyroda ciekawymi miejscami czy ludźmi zamieszkałymi w naszej gminie. Zapraszam do udziału w konkursie. Przygotowaliśmy cenne nagrody – zapewnia wójt Wiesław Kozłowski. Przedmiotem konkursu są zdjęcia ukazujące w kreatywny sposób miejsca, wydarzenia lub osoby związane z naszą Gminą. Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc w przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zainteresowani udziałem w konkursie mogą wysłać maksymalnie trzy zdjęcia – pocztą, na adres: Urząd Gminy Dębno, Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno, lub osobiście w Urzędzie Gminy, w Referacie Funduszy, Promocji i Monitorowania Strategii – pokój 212 lub 213. Konkurs zakończy się 15 września o godzinie 15:30. W przypadku przesyłania prac pocztą, liczy się termin wpływu do urzędu. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy, a autorzy zwycięskich prac o przyznaniu nagrody zostaną poinformowani drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie możliwość przetwarzania i wykorzystania nadesłanych fotografii.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .