Reklama
Czchów. Wesoła Piłka
SPORT - Aktualności
wtorek, 20 września 2016 23:41

Już w najbliższą niedzielę, 24 września na stadionie miejskim w Czchowie, wielkie piłkarskie świętowanie. Burmistrz Czchowa Marek Chudoba oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zapraszają na Rodzinny Piknik Sportowy. Nie zabraknie meczy piłkarskich, licznych konkursów, zmagań sportowych. A wszystko w ramach zasad fair play. Piknik jest kolejną tego typu imprezą organizowaną w Czchowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 14 (Stadion Miejski).

- Zapraszam wszystkich do udziału w naszym pikniku. To wspólne święto sportu, ale także doskonały sposób na integrację mieszkańców naszej gminy, na integrację wielopokoleniową. Piknik doskonale wpisuje się w nasza strategię rozwoju społecznego. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy dobra pogodą oraz doskonałą atmosferę. Razem bawmy się, razem uprawiajmy sport – zachęca burmistrz Marek Chudoba.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .