Reklama
Kręglarski weekend
SPORT - Aktualności
piątek, 07 października 2016 19:57

W sobotę wczesnym rankiem zawodnicy z Brzeska udali się na 1 turniej do Wronek w ramach rozgrywek Ligi Międzyokręgowej gr. B, w której od tego sezonu uczestniczą. W brzeskiej kręgielni taki turniej odbędzie się 5 listopada. Nasi młodzi kręglarze dzielnie walczyli i ostatecznie zajęli 2 miejsce. To bardzo dobre 2 miejsce zdobyli: Łukasz Łazowski, Igor Szydłowski, Jakub Tomczyk, Damian Czernecki, Marcel Kociołek oraz Natalia Cebula. Gratulujemy bardzo dobrej gry i doskonałego wyniku.

Po tych meczach nasi zawodnicy udali się do oddalonego o 60 km Poznania na XXXIV Ogólnopolski Turniej Młodzieżowy „Wielkopolska zaprasza”. Naszym młodym zawodnikom nie przeszkodziło zmęczenie wynikające z długiej drogi z Brzeska, jak i zmęczenie po rozgrywkach ligi międzyokręgowej, aby zdeklasować swoich kolegów z innych klubów kręglarskich.

W kategorii MŁODZIK rewelacyjne spisał się Jakub Kuryło, który zajął 1 miejsce. W kategorii JUNIOR MŁ. nasi zawodnicy zajęli wszystkie miejsca na „pudle”. Na najwyższym miejscu stanął Igor Szydłowski, na 2 miejscu Jakub Tomczyk, a na 3 Damian Czernecki.  W kategorii JUNIORKA MŁ. Natalia Cebula zdobyła 1 miejsce nie dając szans swoim koleżankom z innych klubów. Na 4 miejscu uplasowała się Anna Babraj i na 6 miejscu Karolina Gurgul. Te wspaniałe wyniki naszych brzeskich młodych kręglarzy dały zwycięstwo BOSiR Brzesko w klasyfikacji klubowej.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .