Reklama
Niepodległościowe pływanie
SPORT - Aktualności
niedziela, 30 października 2016 21:38

Zapraszamy wszystkich miłośników pływania na zawody pływackie, które odbędą się 10 listopada 2016  (czwartek) na Krytej Pływalni w Brzesku. Startujemy o godz. 16.00, zapisy do 15.30. Patronat honorowy objął Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka. Gościem honorowym będzie wielokrotny reprezentant Polski, wielokrotny rekordzista Polski, uczestnik ME i MŚ, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016, wychowanek BOSiR Brzesko, doskonały pływak – WOJCIECH WOJDAK.

Startujemy w dwóch stylach: dowolnym i klasycznym na dystansie 25 i 50 metrów w zależności od wieku zawodnika. Kategorie wiekowe w regulaminie. Udział w zawodach może zgłosić każdy bez względu czy jest amatorem czy zawodnikiem sekcji pływackiej. Liczy się udział w zawodach, doskonała zabawa, aktywny wypoczynek. Dla najmłodszych uczestników przewidziano nagrody niespodzianki.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .