Wola Dębińska. Strażnica w remoncie
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 07 listopada 2016 21:59

Dobra informacja dla strażaków. W Woli Dębińskiej – przy budynku Klubu Sportowego „Orzeł Dębno” – realizowany jest projekt budowy remizy dla miejscowej jednostki OSP. W ramach kolejnego etapu inwestycji, w ubiegłym tygodniu podpisano umowę na zamontowanie w nowym budynku brakujących instalacji. Zgodnie z umową, w nowo powstałej części zostanie zainstalowane centralne ogrzewanie oraz kanalizacja, a także doprowadzona z budynku klubu sportowego instalacja wodociągowa. Wykonaniem zadania zajmie się firma J&A Hydraulik z Woli Dębińskiej. Prace potrwają do końca listopada bieżącego roku.


Dalsze etapy projektu budowy remizy OSP w Woli Dębińskiej będą sukcesywnie realizowane w kolejnych latach. – Wsparcie dla jednostek OSP to jeden z priorytetów działania samorządu gminnego – zapewnia naszą redakcję wójt Wiesław Kozłowski.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102017

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .