Reklama
Czchów. Po 98 latach po odzyskaniu wolności
WYDARZENIA - Czchów
poniedziałek, 07 listopada 2016 23:00

Włodzimierz Rabiasz, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Burmistrz Czchowa Mark Chudoba serdecznie zapraszają na obchody 98. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które odbędą się 11 listopada 2016 roku w Czchowie.

10.30 - Msza Święta za Ojczyznę z intencji Burmistrza Czchowa w kościele pw. NNMP w Czchowie. - Przemarsz ze Strażacką Orkiestrą Dętą ze Złotej na cmentarz żołnierzy poległych podczas I Wojny Światowej. - Złożenie kwiatów.

12.00 - Uroczysta akademia w sali kina „Baszta” w Czchowie: - występ Chóru Kameralnego z Jurkowa, - występ Zespołu Wokalnego Szkoły Muzycznej I Stopnia w Domosławicach, - „Polska – Ojczyzna to taka Kraina, która się w sercu zaczyna” - montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Czchowie, - Występ Grupy Śpiewaczej Koła Gospodyń w Czchowie, - „Obrazy z życia św. Urszuli" - spektakl teatralny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Tymowej im. św. Urszuli Ledóchowskiej.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .