Reklama
Dębno. Pomoc potrzebującym
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 01 grudnia 2016 00:08

W gminie Dębno realizowany jest program „Pomoc Żywnościowa 2014-2020”. Jego celem jest zapewnienie pomocy najbardziej potrzebującym mieszkańcom, w postaci przekazywanych im paczek żywnościowych. Osoby chętne do uzyskania wsparcia powinny zgłaszać się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w budynku Urzędu Gminy Dębno.


Do programu mogą się zapisać osoby, skierowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, których dochód nie przekracza 150% kryterium dochodowego uprawniającego do korzystania z pomocy społecznej, tj. 951 zł netto dla osoby samotnie gospodarującej i 771 zł netto dla osoby w rodzinie. Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 realizowany jest we współpracy z Caritasem Archidiecezji Krakowskiej i współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. – Zachęcam wszystkich potrzebujących do skontaktowania się z GOPS Dębno - mówi wójt Wiesław Kozłowski.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .