Nowe radiowozy zasiliły tabor samochodowy ednostki
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 08 grudnia 2016 00:33

Komenda Powiatowa Policji w Brzesku wzbogaciła się o nowe pojazdy. Są to dwa nowoczesne radiowozy oznakowane marki Kia Cee’d. Wszystko za sprawą lokalnych samorządów, które współfinansowały ich zakup. W brzeskiej jednostce w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku insp. Romana Gurgula i lokalnych samorządowców odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu.

Brzescy policjanci otrzymali dzisiaj kluczyki do nowoczesnych i bogato wyposażonych radiowozów. Fundusze na zakup pojazdów pochodziły ze środków Policji i lokalnych samorządów. Samochód współfinansowany przez Gminę Dębno wykorzystywany będzie przez dzielnicowych z tej gminy. Drugi z radiowozów dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Brzesku trafi do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Brzesku.

Policjanci już cieszą się z nowego nabytku. Z pewnością odmłodzi to tabor samochodowy, jakim dysponuje brzeska jednostka.

Szef brzeskich policjantów insp. Roman Gurgul podziękował samorządowcom za ogromne wsparcie brzeskiej jednostki.

(kpp)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .