Reklama
Uszew. Kierował samochodem pod wpływem narkotyków
WYDARZENIA - Gnojnik
czwartek, 15 grudnia 2016 22:32

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 19-letniego mieszkańca Brzeska, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany i wagę elektroniczną. Silną woń marihuany wyczuli policjanci w audi, którego kierujący został zatrzymany we wtorek (13.12) w Uszwi do kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 3,8 g marihuany oraz wagę elektroniczną. Wstępne badanie testerem wykazało, że zatrzymany 19-latek jest pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo została mu pobrana krew do badań. Zresztą sam zatrzymany nie krył przed policjantami, że jest pod działaniem marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i kierowania pojazdem pod ich wpływem. Dodatkowo podczas czynności wykonywanych przez policjantów okazało się, że to nie pierwszy kontakt 19-latka z narkotykami. Mężczyzna na przestrzeni kilkunastu miesięcy ponad 100-krotnie posiadał marihuanę. Przestępstwo posiadania środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, zaś kierowanie pod ich wpływem do lat 2.

W ostatnim czasie to już kolejny przypadek rozliczenia osoby posiadającej narkotyki przez brzeskich funkcjonariuszy. Tydzień temu policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, u którego w miejscu zamieszkania znaleźli amfetaminę i tabletki ecstasy. Mężczyzna również usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

(kpp)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .