Reklama
Gnojnik. Nowe deklaracje
WYDARZENIA - Gnojnik
środa, 04 stycznia 2017 01:00

Stawki za wywóz śmieci w gminie Gnojnik należą do najniższych w powiecie brzeskim i subregionie tarnowskim – wynika  z naszych analiz. Do 13 stycznia tego roku przyjmowane są nowe deklaracje w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty przyjmuje się metodę ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na  terenie Gminy Gnojnik od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi stanowi iloczyn: liczby mieszkańców zamieszkujących daną nieruchomość oraz stawek określonych poniżej:
dla zadeklarowanej selektywnej zbiórki odpadów komunalnych: w nieruchomościach zamieszkiwanych przez od 1 do 5 osób stawka w wysokości 5,50 zł od osoby zamieszkującej daną nieruchomość, w przypadku zamieszkiwania na nieruchomości powyżej pięciu osób, począwszy od 6-tej osoby ustala się stawkę w wysokości 3,00 zł od każdego kolejnego mieszkańca; dla zadeklarowanej nieselektywnej zbiórki odpadów komunalnych: stawka w wysokości 11,00 zł od jednego mieszkańca. Nie zmienia się termin wnoszenia opłat oraz zasady segregacji odpadów.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .