Reklama
Dębno. Piece za darmo
WYDARZENIA - Dębno
środa, 11 stycznia 2017 23:24

Gmina Dębno będzie realizował projekt „Ograniczenie niskiej emisji” zaplanowany od czerwca 2017 roku. Do końca 2019 roku zostanie wymienionych 200 przestarzałych źródeł ciepła – w 100  z nich zostanie zamontowane nowoczesne ogrzewanie na paliwo stałe, a w 100 na gaz i biomasę. – To bardzo ciekawy projekt, który pozwoli mieszkańcom otrzymac dotację na wymianę pieca. Warto skorzystać z tej ofert – przekonuje wójt gminy Dębno. Wiesław Kozłowski.

Z dotacji mogą skorzystać właściciele domów jedno i wielorodzinnych, którzy chcą zlikwidować swój stary piec węglowy i zastąpić go piecem na biomasę lub paliwa gazowe, nowoczesnym piecem węglowym, źródłem ciepła wykorzystującym odnawialne źródła energii lub podłączyć się do sieci ciepłowniczej. Środki dla mieszkańców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 dostępne są wyłącznie za pośrednictwem samorządów gminnych. W ramach realizowanych projektów będzie możliwe: wykonanie bezpłatnego audytu energetycznego, dzięki temu ocenisz opłacalność inwestycji i dowiesz się jakie prace termomodernizacyjne trzeba przeprowadzić, ocieplenie domu, wymiana pieca.


(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

pr082018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .