Czchów. Sprzęt od WOŚP
WYDARZENIA - Czchów
wtorek, 17 stycznia 2017 01:53

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców gminy Czchów. Dzięki staraniom czynionym przez kierownictwo Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Czchowie oraz władze Gminy Czchów Zakład Opiekuńczo-Leczniczy został doposażony w sprzęt medyczny przez fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Otrzymane wyposażenie to zarówno sprzęt medyczny (aparat EKG, ssaki, inhalatory) jak i wyposażenie szpitala (materace, łóżka w liczbie 20 sztuk). Łączna wartość przekazanego sprzętu zamknęła się kwotą 210 000 zł.
Dzięki pozyskanemu wyposażeniu znacząco poprawi się jakość świadczonych usług, a zaoszczędzone w ten sposób środki pozwolą na zwiększenie wynagrodzeń obsługi.  Zakład Opiekuńczo-Leczniczy to podmiot świadczący swoje usługi w sferze opieki nad osobami starszymi, które ze względu na swój stan zdrowia wymagają intensywnej i specjalistycznej opieki. – Obecnie coraz więcej uwagi poświęcamy osobom starszym i schorowanym, przeznaczamy rokrocznie dodatkowe środki finansowe na ten cel, dlatego pozyskanie takiego wsparcia jest bardzo pomocne. Cieszymy się, że poprzez takie zewnętrzne wsparcie nasz zakład opiekuńczo-leczniczy może jeszcze lepiej realizować swoje zadania – podkreśla burmistrz Czchowa, Marek Chudoba.

 (pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .