Reklama
Maszkienice. Dzień seniora
WYDARZENIA - Dębno
środa, 25 stycznia 2017 00:11

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach odbył się Dzień Seniora. Uroczystość została zorganizowana już po raz piąty przez Radę Rodziców oraz parafialny oddział „Caritas”. W spotkaniu wzięło udział ponad 30 gości, których powitali i złożyli życzenia noworoczne ksiądz Grzegorz Nowak oraz Dyrektor ZSP w Maszkienicach Dorota Batko.


O oprawę artystyczną spotkania zadbali nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Młodzi artyści wystąpili w pełnym humoru, ale też skłaniającym do refleksji spektaklu pod tytułem „Anioły są wśród nas”. Następnie uczestnicy spotkania odmówili wspólną modlitwę i tradycyjnie połamali się opłatkiem. Na scenie wystąpili również członkowie zespołu ludowego „Maszkieniczanie”, którzy zaprosili gości do wspólnego kolędowania. Przy świątecznym stole seniorzy mieli okazję do rozmów i wspomnień z lat młodości, a także spróbowania wielu wspaniałych dań, przygotowanych przez panie z Rady Rodziców.
(Pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .