Reklama
Z Gnojnika do Bukowiny Tatrzańskiej
WYDARZENIA - Gnojnik
środa, 25 stycznia 2017 00:13

Już po raz trzydziesty piąty rozbłysła „Lipnicka Gwiazda”, a Gminny Dom Kultury przyjął w swe progi 29 grup kolędniczych. Wśród nich znalazły się grupy z Gnojnika i Uszwi, które zaprezentowały programy z turoniem.Z okazji jubileuszu Przeglądu grupy kolędnicze poza tradycyjną statuetką „Lipnickiej Gwiazdy” otrzymały złote, srebrne oraz brązowe statuetki gwiazd, zaś instruktorzy okolicznościowe, ceramiczne pamiątki.

Komisja konkursowa tradycyjnie już doceniła obydwie grupy kolędnicze reprezentujące Gminę Gnojnik. Gnojniczanie otarli się o nagrodę główną, zajmując ostatecznie jedno z czterech równorzędnych I miejsc. Kolędnicy przywieźli do Gnojnika złotą statuetkę „Lipnickie Gwiazdy” oraz bilet wstępu na Ogólnopolski Przegląd Grup Kolędniczych 45. Góralski Karnawał w Bukowinie Tatrzańskiej. Natomiast „Kolędnicy znad Uszwicy” stanęli na ostatnim stopniu podium (Komisja przyznała dwa równorzędne III miejsca), zdobywając brązową statuetkę „Lipnickie Gwiazdy”.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .