Turniej piłkarski Elita Cup
SPORT - Aktualności
czwartek, 09 lutego 2017 00:58

4 lutego w hali sportowej przy PSP 3 w Brzesku odbył się piłkarski turniej ELITA CUP. Rozgrywki te zostały zorganizowane dla zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych. Do rywalizacji zgłosiło się 10 zespołów z całej Małopolski. Były to: Sandecja Nowy Sącz, MGAS Radłowia, LUKS Skrzyszów, SP Błękitni, KS Koszyce Wielkie, Beskidzka AP, Grodzisko Raciechowice, Młoda Orawa Jabłonka, Sokoliki Stary Sącz oraz gospodarze AS Elita Brzesko. Młodzi piłkarze rywalizowali w dwóch grupach, z których wyłoniono późniejszych finalistów, oraz uczestników meczów o kolejne miejsca w turnieju. W wielkim finale wystąpiły drużyny Grodzisko  Raciechowice oraz Elita Brzesko.

Tym razem gospodarze okazali sie mniej gościnni i po zaciętym spotkaniu zwyciężyli 3:1, triumfując w całym turnieju. Królem strzelców został Filip Jaworski (AS Elita). Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

    1.    AS Elita Brzesko
    2.    Grodzisko Raciechowice
    3.    KS Koszyce Wielkie
    4.    SP Błękitni
    5.    MGAS Radłowia
    6.    Sokoliki Stary Sącz
    7.    LUKS Skrzyszów
    8.    Młoda Orawa Jabłonka
    9.    Sandecja Nowy Sącz
    10. Beskidzka AP


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .