Czchów. Wielkie gabaryty za darmo
WYDARZENIA - Czchów
niedziela, 12 marca 2017 21:27

Już niebawem firma DIMARCO przeprowadzi wywóz odpadów wielkogabarytowych w następujących terminach: 20 marca 2017 r. (poniedziałek) - Biskupice Melsztyńskie, Domosławice i Złota; 21 marca 2017 r. (wtorek) – Czchów; 27 marca 2017 r. (poniedziałek) - Piaski-Drużków, Wytrzyszczka i Będzieszyna; 29 marca 2017 r. (środa) - Jurków i Tworkowa; 30 marca 2017 r. (czwartek) – Tymowa.

- Od kilku lat gmina organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Uznaliśmy, że lepiej na koszt samorządu, pozbyć się niepotrzebnych mebli, sprzętu AGD czy RTV, jakichś pozostałości po remoncie, niż żeby te śmieci zalegały w lasach. Dlatego po raz kolejny, tym razem za pośrednictwem portalu, apeluję do przygotowania i wyłożenia przed dom, blisko drogi, przedmiotów niepotrzebnych. Zostaną wywiezione na koszt gminy – zapewnia nasza redakcję Marek Chudoba, burmistrz Czchowa.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .