Wielkanoc na basenie
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 18 marca 2008 11:45

Jak co roku, w okresie Świąt Wielkanocnych zmieniają się godziny funkcjonowania Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W Wielki Piątek, ze względu na przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy basen otwarty jest do godziny 12.00. Natomiast w Wielka Sobotę oraz Niedzielę Wielkanocną basen będzie nieczynny. Z kolei w Poniedziałek Wielkanocny na potencjalnych klientów czeka miła niespodzianka w postaci biletów całodziennych na basen. Pozwoli to na doskonałą zabawę w gronie rodzinnym oraz nadanie nowego wymiaru tradycjom Lanego Poniedziałku.

 

Ceny biletów pozwalających na korzystanie z basenu bez żadnych ograniczeń czasowych, są bardzo atrakcyjne – dla dzieci, młodzieży studentów i emerytów to wydatek tylko 5 zł, zaś dla osób dorosłych 8 zł.

Zmiany w godzinach funkcjonowania pływalni podyktowane są głównie charakterem Świąt Wielkanocnych, które są świętami bardzo rodzinnymi - większość klientów skoncentrowana jest w tym okresie na sprawach związanych z ich przeżywaniem.

Dyrektor oraz pracownicy Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pragną również życzyć swoim klientom zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. By okres świąt był czasem radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

[BOSiR]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .