Reklama
Czchów. Bieg Floriański
WYDARZENIA - Czchów
czwartek, 13 kwietnia 2017 00:35

Nawet kilkuset uczestników – miłośników biegania spodziewają się organizatorzy kolejnej już XX, a więc jubileuszowej odsłony Biegu Floriańskiego. Impreza, która przed laty wymyślił Kazimierz Dudzik, jest najstarsza tego typu w regonie. Już dzisiaj Burmistrz Czchowa Marek Chudoba, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Oddział Gminny w Czchowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Czchowie oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie serdecznie zapraszają na XX. Bieg Floriański, który odbędzie się 29 kwietnia 2017 r.

Program: 14.00 - Zbiórka Jednostek OSP Gminy Czchów i uczestników XX Biegu Floriańskiego przed Domem Strażaka w Czchowie; Otwarcie Biegu Floriańskiego; Przemarsz trasą Biegu; Rozpoczęcie zawodów; Podsumowanie XX Biegu Floriańskiego. W trakcie imprezy: wystawa sprzętu strażackiego oraz stoiska tematyczne Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Czchowskiej. – Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych na te nietypowe zmagania biegowe. To doskonały sposób na rekreację, ale także na integrację naszej lokalnej społeczności. Jak co roku biegom towarzyszy znakomita atmosfera. Dlatego zachęcam do udziału we wspólnym bieganiu – mówi naszej redakcji burmistrz Czchowa, a zarazem prezes zarządu ZOSP RP w Czchowie, Marek Chudoba.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .