OSP Niedźwiedza z Pucharem Wójta Gminy Dębno
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 05 maja 2017 13:39

W poniedziałkowe popołudnie, 1 maja 2017 roku na stadionie piłkarskim „Jastrząb” w Łoniowej odbyła się druga edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno, w którym rywalizowały ze sobą drużyny jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z dziesięciu jednostek OSP: Dębno, Doły, Jastew, Jaworsko, Łoniowa, Łysa Góra, Maszkienice, Niedźwiedza, Porąbka Uszewska oraz Wola Dębińska. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, które rozgrywały mecze w systemie „każdy z każdym”. Cztery najlepsze przeszły do fazy finałowej. Ostatecznie turniej wygrali zawodnicy z Niedźwiedzy, którzy po zaciętym meczu i rzutach karnych pokonali rywali z Woli Dębińskiej. Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wręczył uczestnikom turnieju pamiątkowe puchary i dyplomy. Wszystkie jednostki otrzymały również nagrody pieniężne.

Wyniki II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno:

1. OSP Niedźwiedza

2. OSP Wola Dębińska

3. OSP Jastew

4. OSP Łoniowa

5-10. OSP Dębno, OSP Jaworsko, OSP Łysa Góra, OSP Doły, OSP Doły, OSP Porąbka Uszewska, OSP Maszkienice

 
 
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .