Dzień Dziecka w gminie Brzesko
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 05 czerwca 2017 21:34

Ponad trzy tysiące dzieci i dorosłych z całego powiatu brzeskiego odwiedziło w ostatnią sobotę stadion Okocimskiego Klubu Sportowego, na terenie którego organizowana była siedmiogodzinna impreza z okazji Dnia Dziecka. Patronat nad imprezą sprawował burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka. Wielkie słowa uznania należą się Waldemarowi Pytce z BOSiR, który koordynował imprezę i czuwał nad jej sprawnym przebiegiem.


Dla maluchów i starszych dzieci przygotowano moc atrakcji – zabawy i konkursy organizowane przez Mlodzieżową Radę Gminy, turniej piłki nożnej Brzesko Cup 2017, fotobudka, foot darts, angielski dla dzieci, fitness dla maluchów i rodziców, symulatory gry, malowanie twarzy, afrykańskie warkoczyki, pokaz samochodów rajdowych VW. Dzieci z bliska mogły oglądać samochody strażackie, radiowozy i motocykle policyjne. Policjanci i strażacy przygotowali dla milusińskich mnóstwo pokazów i konkursów, które cieszyły się ogromną popularnością. Wiele frajdy dostarczyli małym widzom motocykliści z grupy Honorowych Dawców Krwi Moto-Jadowniki, którzy zawitali na stadionie. Przez cały dzień dzieci miały do dyspozycji dmuchane zjeżdżalnie, na których mogły się bawić do woli zupełnie za darmo. Dzieci oklaskiwały występ iluzjonisty Sebastiana Grabowskiego, widzowie podziwiali także występ tancerzy ze szkoły tańca Thomas-Dance, grupy tanecznej „Hip-hop” z MOK, swoje umiejętności taneczne i wokalne prezentowały także przedszkolaki. Urząd Miejski ufundował dla wszystkich wodę mineralną i słodycze, pracownicy biura promocji serwowali wszystkim dzieciom kiełbaski z grilla.
Organizatorami tegorocznych obchodów Dnia Dziecka byli: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji , Okocimski Klub Sportowy, Urząd Miejski, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Powiatowa Policji, MOK.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .