Reklama
Poręba Spytkowska: Piknik rodzinny
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 13 czerwca 2017 10:09

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas II Pikniku Rodzinnego, który odbył się w Publicznym Przedszkolu w Porębie Spytkowskiej. Wielkim wyróżnieniem i  zaszczytem była dla przedszkolaków, ich rodziców i nauczycieli wizyta znakomitych gości – burmistrza Grzegorza Wawryki, radnego miejskiego Stanisława Góry oraz sołtysa Adriana Zaleśnego Dzieci wystąpiły z bogatym repertuarem artystycznym. W ramach tegorocznej innowacji pedagogicznej dzieci z grupy starszej przedstawiły bajkę w języku angielskim pt. „Cinderella – Kopciuszek”, czym udowodniły, że wspaniale radzą sobie z językiem angielskim. Przedszkolaki śpiewały piosenki, mówiły wierszyki i tańczyły dla swoich rodziców.

Wielką niespodzianką dla dzieci okazało się przedstawienie pt. „Kaczka Dziwaczka” oraz taniec w wykonaniu rodziców. Wielką atrakcją była wizyta policjantów, którzy przyjechali na motorach, prezentowali sprzęt i umożliwili przedszkolakom wsiadanie na maszyny. Maluchy Przedszkolaki mogły skorzystać z wielu innych atrakcji – tańców i zabaw z rodzicami, pokazu baniek mydlanych, balonowych cudów, malowania twarzy, czy robienia waty cukrowej. Do dyspozycji uczestników była bogato zaopatrzona kawiarenka „Pod chmurką” z napojami, kawą, grillowaną kiełbaską, domowymi ciastami przygotowanymi przez rodziców oraz owocami.

Dyrekcja przedszkola, pracownicy i dzieci dziękują wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie pikniku.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

pr082018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .