Maszkienice. Komputery dla szkoły
WYDARZENIA - Dębno
środa, 28 czerwca 2017 01:00

Szkoła w Maszkienicach wzbogaciła się o nowy sprzęt komputerowy. – Za wsparcie i pomoc serdecznie dziękuję: w imieniu własnym, samorządu, oraz szkolnej społeczności Maszkienic – mówił wójt Wiesław Kozłowski. We wtorek 13 czerwca w Maszkienicach odbyło się przekazanie sprzętu informatycznego, do użytku dla miejscowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Zestawy komputerowe i laptop zostały podarowane szkole przez Małopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, który reprezentował Zastępca Dyrektora Paweł Smoleń.


Oddziały Regionalne ARMiR regularnie przekazują sprzęt komputerowy placówkom szkolnym, których budżet nie pozwala na zakup nowoczesnych urządzeń. Dzięki doposażeniu pracowni informatycznej, nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Maszkienicach będą mogli w pełni wykorzystać nowoczesne metody nauczania, które pozwolą uczniom łatwiej rozwijać ich potencjał intelektualny. – Nasz instytucja nie tylko wspiera rolników, ale także otoczenie wsi i rolnictwa, w tym przypadku szkoły – podkreślał Paweł Smoleń. W przekazaniu sprzętu uczestniczył wójt Wiesław Kozłowski oraz sekretarz gminy Justyna Wojtowicz – Woda.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .