Reklama
Brzesko. Zagrożenia w komórce
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 13 lipca 2017 19:17

Jakie zagrożenia czyhają na mieszkańców, kiedy może pojawić się fala powodziowa, silne opady deszczu czy śniegu, huragan czy w sieci jest woda niezdatna do spożycia – takie treści w ramach ostrzegania mieszkańców, będzie można uzyskać rejestrując swój numer w systemie administrowanym przez brzeski magistrat. – Warto się zarejestrować, by szybki i bezpłatnie otrzymywać informacje z zarządzania kryzysowego. Sama rejestracja potrwa kilka minut. Wszystkie informacje, które trafią do komórek i na telefony stacjonarne naszych mieszkańców, są całkowicie bezpłatne. Zarejestruj swój telefon w bazie mieszkańcó naszej gminy – apeluje burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka.

Magistrat daje możliwość bezpłatnego otrzymywania komunikatów informacyjnych oraz ważnych informacji związanych z życiem Gminy Brzesko bezpośrednio na Twój telefon stacjonarny i komórkowy! Jeżeli chcesz otrzymywać komunikaty: ostrzegające przed zagrożeniami meteorologicznymi i hydrologicznymi (np. podniesione stany wód, burze, silne opady, silne wiatry, śnieżyce i inne), powiadamiające o przerwach w dostawach prądu, wody i innych mediów oraz innych awariach, informujące o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą gminę (festyny, imprezy sportowe, koncerty i inne). Aby zarejestrować numer telefonu stacjonarnego lub komórkowegowykonaj JEDNĄ z czynności: Zadzwoń na numer rejestracji telefonicznej; Wyślij SMS o treści zgodnej z poniższą tabelą na numer +48 503 503 733, Wypełnij formularz na stronie www.alcetel.pl/brzesko
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .