Brzeszczanin w prestiżowej The Juilliard School w Nowym Jorku
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 25 lipca 2017 21:03
Uczelnia-legenda, kuźnia talentów, miejsce, gdzie zaczynają się największe muzyczne kariery, szkoła, która gwarantować ma sukces na światowym poziomie. Dziś Juilliard szczyci się renomą jednej z najlepszych uczelni muzycznych na świecie. Przyjmowani są tu utalentowani muzycy z całego świata, a doskonałe wykształcenie gwarantują im najlepsi wykładowcy. Już podczas studiów młodzi muzycy mają okazję występować w licznych muzycznych projektach. Mają do dyspozycji między innymi zespoły kameralne, jazzowe, chóry i orkiestry, takie jak ceniona Juilliard Orchestra oraz New Juilliard Ensemble, Juilliard Theater Orchestra czy Conductors’ Orchestra. Powstał także Axiom Ensemble – zespół złożony z entuzjastów muzyki współczesnej.
 
Drodzy,
ponad pół roku temu, w grudniu 2016 roku, zostałem przyjęty do The Juilliard School w Nowym Jorku. Przez ten czas wykonałem ogrom pracy, aby mój wyjazd do USA mógł dojść do skutku. Przede mną ostatnia prosta i właśnie teraz potrzebuję Waszej pomocy. Wciąż do spełnienia mojego marzenia potrzebuję niewyobrażalnej dla mnie kwoty 20 tysięcy dolarów. Część tej sumy udało się już zebrać dzięki pomocy kilkunastu wspaniałych osób. Wierzę, że dzięki temu wydarzeniu i Waszemu wsparciu ta liczba może się powiększyć.


Cała moja historia i zbiórka crowdfundingowa dostępna jest tutaj:
*** https://www.gofundme.com/hubert-zapior ***

Zastanawiasz się jak możesz pomóc? Jest kilka czynności, za których wykonanie będę Ci ogromnie wdzięczny:

1. Proszę, weź udział w tym wydarzeniu.
2. Proszę, udostępnij to wydarzenie.
3. Proszę, zaproś do tego wydarzenia jak najwięcej znajomych.
4. Proszę, polub i/lub udostępnij moją stronę, abym mógł dotrzeć do jak największego grona odbiorców: www.facebook.com/HubertZapiorBaritone
5. Wejdź pod wspomniany wcześniej link i wpłać swoją cegiełkę. Każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie!

Już teraz dziękuję za pomoc, życzliwość i dobre serce każdego z Was!

Pozdrawiam!

Hubert Zapiór


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .