Reklama
Czchów. Ostatni dzwonek
WYDARZENIA - Czchów
sobota, 19 sierpnia 2017 18:35

Tylko do 22 sierpnia można składać ankiety związane z realizacją projektu montażu ogniw fotowoltaicznych w gminie Czchów. Jest możliwość składania ankiet związanych z instalacjami na obiektach prywatnych ogniw fotowoltaicznych służących do produkcji energii elektrycznej ze słońca, kolektorów słonecznych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła, a co za tym idzie umożliwienia mieszkańcom znacznego obniżenia rachunków za prąd i ciepło przy jednoczesnej ochronie środowiska – mówi naszej redakcji burmistrz Marek Chudoba.

Jednocześnie Urząd Miejski w Czchowie informuje, iż w związku ze składnymi ankietami zapadła decyzja, że aktualnie koszty analiz technicznych, na budynkach prywatnych, pokrywa Gmina Czchów (są więc bezpłatne dla mieszkańców). Prosimy o zapoznanie się z ofertą  firmy Voltika. Więcej informacji w załącznikach. Nowe ankiety można dostarczyć w formie papierowej (pokój nr 16, nr tel. 14 66 21 724), bądź elektronicznej (jako skan podpisanej deklaracji na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) w terminie do 22 sierpnia 2017 roku. – To szansa na sporą dotację – zapewnia burmistrz Chudoba.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .