Reklama
Gnojnik. Kino w parku
WYDARZENIA - Gnojnik
niedziela, 20 sierpnia 2017 21:27

To ciekawe i cenne wydarzenie kulturalne. Z inicjatywy młodzieżowych radnych do Gnojnika zawita na początku września letnie kino plenerowe. Młodzieżowa Rada zaprasza do wspólnego oglądania filmu “Rozumiemy się bez słów” – seans już 3 września, na kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Gnojniku (początek godzina 20). Organizatorzy zapewniają wygodne leżaki, jeśli aura będzie kaprysiła film zostanie wyświetlony w hali sportowej w Gnojniku.

Nastoletnia Paula zajmuje wyjątkową pozycję w swojej rodzinie - pośredniczy w kontaktach ze światem zewnętrznym, jako że jest w niej jedyną słyszącą osobą. "Rozumiemy się bez słów" to komedia o utalentowanej muzycznie nastolatce i jej głuchoniemych rodzicach. Gdy nauczyciel muzyki odkrywa w niej ogromny talent wokalny i proponuje wyjazd do Paryża, aby mogła go tam doskonalić - pojawia się problem...

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .