Reklama
Mokrzyska. Turniej Sołectw i Osiedli
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 28 sierpnia 2017 21:49

Wygrali przed rokiem teraz są gospodarzem – mowa o sołectwie Mokrzyska, w którym już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana kolejna edycja Turnieju Sołectw i Osiedli Gminy Brzesko. Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka i sołtys Mokrzysk Stanisław Pacura zapraszają mieszkańców na V Turniej Sołectw i Osiedli Gminy Brzesko. Turniej odbędzie się 2 września w Mokrzyskach (na boisku obok Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Kościelnej), początek zaplanowano na godzinę 15.00. – Zachęcamy do udziału zarówno do rywalizacji, jak i do dopingu, niech to będzie wspólne święto gminy, wielka integracja lokalnej społeczności – mówią zgodnie Grzegorz Wawryka i Stanisław Pacura.

Dodajmy, że w turnieju wezmą udział zawodnicy reprezentujący wszystkie sołectwa i osiedla z terenu gminy, dla zwycięzców burmistrz ufundował nagrody pieniężne. W programie znalazły się nietypowe konkurencje, między innymi piłowanie drewna, rzut piłką do opony, czy bieg z rachewką. Będą również takie, które wymagają poczucia humoru i biegłości językowej. O godzinie 18.00 rozpocznie się zabawa taneczna przy muzyce DJ Team Brzesko.
Przez cały czas trwania turnieju dzieci będą mogły bawić się na dmuchańcach, będzie można zjeść kiełbaskę z grilla, pajdę ze smalcem czy skosztować słodkości przygotowanych przez członkinie kół gospodyń wiejskich. Ciężar organizacyjny na siebie wziął Wydział Promocji brzeskiego magistratu.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .