Strzelce Wielkie. Tradycja to siła, która łączy
WYDARZENIA - Szczurowa
wtorek, 26 września 2017 13:11

W świetlicy wiejskiej w Strzelcach Wielkich odbyło się uroczyste rozpoczęcie projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Ziemi Strzeleckiej „Złoty Kłos”. Projekt jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Brzesku. Łączącą siłą tego projektu są osoby pochodzące z różnych stron naszego powiatu oraz różnej rozpiętości wiekowej. W tym zadaniu publicznym mamy uczestników z powiatu brzeskiego. Pierwsze spotkanie zaowocowało nawiązaniem kontaktów i wymianą poglądów.


Wprowadzeniem w zakres zadań projektu oraz ich realizacją zajęła się Pani Elżbieta Gądek-opiekun naszej grupy z ramienia Urzędu Gminy. Członkinie „Złotych Kłosów” oraz „Mobilnego Klubu Seniora” przygotowały poczęstunek. Spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin wieczornych w miłej i serdecznej atmosferze – mówi Zofia Solak, Przewodnicząca Mobilnego Klubu Seniora. Dodajmy, że w gminie Szczurowa sporo uwagi poświęca się problematyce osób starszych. Na ten cel samorząd i działające tutaj stowarzyszenia pozyskują środki z budżetu unijnego.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .