Reklama
Złote Gody w Brzesku
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 05 października 2017 22:24

To już wieloletnia tradycja. Jesienią, każdego roku, w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego w Brzesku odbywa się wyjątkowe święto. Z rąk burmistrza, Grzegorza Wawryki i naczelnika USC, Aleksandry Fijałkowskiej 20 par odebrało medale nadane przez Prezydenta RP z okazji 50-lecia zawarcia związków małżeńskich. Nie zabrakło ufundowanych przez burmistrza upominków oraz kwiatów i życzeń. Jubilatom towarzyszyły rodziny i przyjaciele, a także radni, przewodniczący zarządów osiedli i sołtysi. Uroczystość uświetniły występy Krakowiaków Ziemi Brzeskiej oraz uczniów ze szkoły muzycznej. – Gratuluję wszystkim Jubilatom i życzę zdrowia, miłości, radości z bycia razem i rodziną – mówił burmistrz Grzegorz Wawryka.

Tegoroczni jubilaci Os. Jagiełły- Kopaliny: Wiesława i Jan Banaśkiewiczowie, Halina i Jerzy Jakubowscy, Jadwiga i Marian Styrnowie, Helena i Stanisław Tuzelowie. Os. Stare Miasto: Barbara i Józef Witkowscy, Janina i Stanisław Rzepowie. Osiedle Okocimskie: Andrzej i Zofia Biedowie, Krystyna i Stanisław Głębscy, Julia i Jan Kilkanowie. Jadowniki: Barbara i Bronisław Cebulowie, Ewa i Antoni Nalepowie, Maria i Ludwik Pukalowie, Anna i Adam Szkodni. Bucze: Józefa i Józef Barnasiowie, Józefa i Kazimierz Borowcowie, Zofia i Józef Cisakowie, Stanisława i Stanisław Lisowie, Maria i Jan Pleszczyńscy, Władysława i Jan Szafrańcowie. Wokowice: Maria i Edward Wiktorowiczowie.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

pr082018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .