Gnojnik. Spotkanie w sprawie drogi
WYDARZENIA - Gnojnik
niedziela, 22 października 2017 23:22

Czy mieszkańcy i samorząd gminy Gnojnik zaakceptują nową koncepcję przebiegu drogi krajowej Brzesko – Nowy Sącz? Sporo się na pewno wyjaśni po spotkaniu, które zaplanowano za kilka dni. – Chcemy, by mieszkańcy mogli nie tylko poznać te koncepcję, ale także nanieść swoje uwagi, opinie. To będzie jedną z podstaw do wydania pozytywnej lub negatywnej opinii przez samorząd naszej gminy. Poprzednie koncepcje przebiegu trasy, naszym zdaniem, nie uwzględniały interesów naszej gminy, moim zdaniem można lepiej, logiczniej zaprojektować przebieg tej drogi – przekonuje w rozmowie z naszą redakcją, Sławomir Paterek, wójt gminy Gnojnik.

Urząd Gminy Gnojnik, w ślad za pismem GDDKiA Oddział w Krakowie, informuje że zostały opracowane nowe warianty przebudowy (budowy) drogi krajowej nr 75. Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 24 października 2017 roku w Gnojniku o godzinie: 17:00 (hala sportowa przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku). Osoby zainteresowane inwestycją mogą się zapoznać z dokumentami dotyczącymi rozwiązań projektowych przedsięwzięcia w Urzędzie Gminy Gnojniku (I piętro, pokój nr 12 i 13) w godzinach pracy Urzędu. Wszelkie dane, materiały oraz aktualizacje dotyczące przebudowy drogi krajowej dostępne są również na stronie internetowej www.dk75.pl

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .