Reklama
Szczepanów: Odblaskowa szkoła
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 24 października 2017 20:32

Troska o bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły jest jednym z bardzo ważnych zadań realizowanych przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Bohaterów Westerplatte  w Szczepanowie. Promowanie bezpiecznych zachowań na drodze ma bezpośredni związek    z udziałem naszej szkoły w małopolskim konkursie „Odblaskowa Szkoła”. W ramach akcji przeprowadzono różnego rodzaju działania, m.in. spotkanie z Policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, a także liczne  konkursy i konkurencje sportowe. Ponadto zorganizowano Happening, w ramach którego nasi uczniowie przemaszerowali ulicami Szczepanowa z przygotowanymi przez siebie transparentami promującymi ideę noszeni odblasków, co spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.


„Odblaskową Szkołą” nie jesteśmy tylko w czasie trwania konkursu ale przez cały rok. Nasi uczniowie chętnie noszą kamizelki i inne elementy odblaskowe w drodze do i ze szkoły, a zagadnienia związane z bezpiecznym poruszaniem się po drodze są im dobrze znane.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .