Reklama
Gmina Brzesko: Kto oczernia burmistrza?
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 26 października 2017 12:34

Od bez mała czterech miesięcy ktoś chce  zdeprecjonować osobę  burmistrza Grzegorza Wawryki, uderzając w najczulszy punkt każdego człowieka jakim jest jego rodzina i mir domowy. W  obecnej rzeczywistości takie działania są na porządku dziennym, spotykamy się z nimi na każdym kroku , począwszy od  małej wioski  po stolicę, od  zwykłego obywatela po burmistrza  czy prezydenta. Pozostaje jednak pytanie ,co zrobić w takiej sytuacji ?Przyjąć to  wzruszeniem ramion jako oznakę upadku kultury osobistej  i kindersztuby  czy zdecydowanie wystąpić przeciwko oszczercom?


Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej głos zabrał burmistrz Grzegorz Wawryka i jego żona Barbara. – Oszczerstwa i kłamstwa  powtarzane są przed każdymi wyborami samorządowymi. Mają na celu podważenie zaufania do mojego męża i  przedstawienie naszej rodziny w złym świetle.  Jedynym sensownym wytłumaczeniem jest chęć zdeprecjonowania osiągnięć mojego męża i wygranie w ten sposób wyborów – mówiła Barbara Wawryka. –Oprócz plotek
 i pomówień, od pewnego czasu pojawiają się także artykuły prasowe . 
Te kłamstwa  dotykają całej rodziny, szczególnie boleśnie odczuwają to nasze dzieci. Żyjemy w tym mieście od lat, tu chodziliśmy do szkół, tu mamy nasze rodziny, kolegów i współpracowników, obydwoje z mężem pracujemy już po ponad 20 lat. Obydwoje dużo pracujemy, przedkładając dobro innych nad swoje potrzeby. Dlatego tym bardziej mi przykro, że takie oszczerstwa nas dotykają. Nie dałoby się pewnych rzeczy ukryć, gdyby one faktycznie miały miejsce. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógł w przyszłości  rządzić tym miastem wygrywając wybory przez użycie takiego kłamstwa– mówiła  Barbara Wawryka.


-Od kilku miesięcy trwa na mnie nagonka pełna kłamstw i oszczerstw. Jest grupa kilka osób, które mają cel polityczny, bo zbliżają się wybory. Powtarzają wydumane, fikcyjne informacje, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Obydwoje z żoną wykonujemy zawody zaufania publicznego, dlatego te powtarzane kłamstwa dotykają nas podwójnie i postanowiliśmy przedstawić swoje zdanie  publicznie, w czasie sesji Rady Miejskiej. Mam nadzieję, że oszczercy się zreflektują. Ale tej sprawy tak nie zostawimy, podejmiemy stosowne kroki prawne i mam nadzieję, że osoby za to odpowiedzialne poniosą konsekwencje – powiedział burmistrz Grzegorz Wawryka.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .