Dębno. Zagłosuj na gminę…
WYDARZENIA - Dębno
sobota, 04 listopada 2017 01:28

Przed nami  kolejna edycja plebiscytu na „Edukacyjną Gminę Małopolski”, organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Konkurs ma na celu wyróżnienie gminy dbającej o rozwój edukacyjny i zawodowy mieszkańców, angażującej różne środowiska i instytucje w działania edukacyjne, a także promującej usługi doradztwa zawodowego. Wśród dziesięciu finalistów tegorocznej edycji, wybranych przez kapitułę plebiscytu, znajduje się również Gmina Dębno.

O zwycięstwie w plebiscycie decydować będzie między innymi głosowanie internetowe, które potrwa w dniach 6 – 19 listopada 2017 r. Na najbardziej przyjazną dla rozwoju edukacji gminę będzie można zagłosować poprzez stronę internetową: glosuj.pociagdokariery.pl.
- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do głosowania. W ten sposób możemy pomóc naszej oświacie, a jednocześnie wspólne głosowanie ma wymiar integracyjny – podkreśla w rozmowie z nasza redakcją, Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .