Z Dębna do Tbilisi: Głosujmy na Alicję
WYDARZENIA - Dębno
środa, 22 listopada 2017 00:29

Alicja Rega, rodem z Łysej Góry w gminie Dębno, na co dzień uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, będzie reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się w Pałacu Olimpijskim w Tbilisi (Gruzja). Konkurs będzie transmitowany na żywo 26 listopada na antenie TVP 2 i TVP Polonia o godzinie 16:00.


Wyjazd Alicji na Eurowizję Junior w Gruzji wspierają: Telewizja Polska, Prezydent Miasta Rzeszowa, Urząd Miasta Rzeszowa, Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Partnerem wyjazdu jest Województwo Podkarpackie. Alicja wykona utwór „Mój dom”, produkcji Anny Czenczek, do którego słowa i muzykę napisał Marek Kościkiewicz. Za aranżację utworu odpowiada Tomasz Filipczak. Chórki zaśpiewali uczniowie Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie w składzie: Patrycja Jurek, Aleksandra Wajda, Klaudia Zarzycka, Adrian Grądziel, Adam Szczypień. Reprezentantkę Polski wyłonili jurorzy: Sylwia Lipka, Natalia Szroeder i Artur Orzech oraz telewidzowie podczas Krajowego Finału, który odbył się 1 października. Po raz pierwszy w historii Międzynarodowego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, nie obowiązuje zakaz głosowania na własny kraj, dlatego będziemy mogli wesprzeć Alicję swoimi głosami.
(mir)ZASADY GŁOSOWANIA:
Pierwsza runda głosowania rozpoczyna się 24 listopada. Wejdź na stronę junioreurovision.tv, gdzie będziesz mógł zobaczyć 30-sekundowe fragmenty występów. Zagłosuj na Polskę i od 2 do 4 innych krajów. Głosowanie w tej rundzie kończy się o 15:59, 26 listopada. Oglądaj transmisję Eurowizji Junior w TVP 2 lub na youtube.com/junioreurovision, 26 listopada o 16:00. Po zaprezentowaniu 16 występów konkursowych, ponownie wejdź na stronę junioreurovision.tv i zagłosuj na 3-5 krajów (w tym Polskę). Głosy internautó1) stanowią 50% wyniku! Więcej szczegółowych informacji dotyczących zasad głosowania znajduje się na portalu eurowizja.org


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .