Brzesko. Zagra orkiestra wielkich serc
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 10 stycznia 2018 00:56

Od ponad dwudziestu lat w Brzesku gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym, będziemy zbierali datki na niemowlaki i seniorów. Mocno na rzecz WOŚP kwestuje Brzesko. Już w najbliższą niedzielę, w budynku Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zaplanowali koncerty, pokazy, licytacje, na terenie gminy 150 wolontariuszy zbierać będzie datki, które przekazane zostaną na konto WOŚP.

O godzinie 15.30 odbędzie się koncert „W świątecznym nastroju” – kolędy i pastorałki odśpiewają wokaliści z MOK, zaś na 16.15 zaplanowano występ zespołu młodzieżowego z Porąbki Uszewskiej. Godzinę później odbędzie się pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Thomas Dance. O godzinie 19.00 zaprezentuje się grupa „Dzień dobry”, która wykona utwory Marka Grechuty oraz własne kompozycje. Licytacje odbędą się o godzinie 16.00, 17.00 i 17.30. Impreza, jak co roku zakończy się światełkiem do nieba. - Zachęcam wszystkich do udziału w wielkim finale WOŚP – mówi burmistrz Grzegorz Wawryka.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .