Dębno. Gmina dzieli „korkowe”
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 14 stycznia 2018 23:27

Tylko do 2 lutego można składać oferty na realizacje zadań publicznych z zakresu  przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Z budżetu gminy przeznaczyliśmy  na ten cel  72 tysiące złotych. To pieniądze, które pochodzą w wpłat za koncesje na handel wszelkiego rodzaju alkoholami. Zgodnie z ustawą, te środki można wydać tylko na zwalczanie alkoholizmu i narkomanii. Chcemy jak najlepiej spożytkować te środki – mówi naszej redakcji Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno.

Przypomnijmy, że o wsparcie w ramach konkursu mogą ubiegać się organizacje pozarządowe czyli stowarzyszenia czy fundacje, a także organizacje kościelne i inne organizacje spełniające kryteria ustawowe. Proponowane do realizacji zadanie powinno być zakończone do 15 grudnia 2018 roku. Oferty, które zostaną pozytywnie ocenione pod względem formalnym, będą oceniane również pod względem merytorycznym. Wyniki postępowania konkursowego poznamy pod koniec lutego.  Oceni ja komisja powołana przez wójta. – Zachęcam do udziału w projekcie, czekamy na ciekawe oferty – zachęca wójt Wiesław Kozłowski.


(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022019

plus2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .