Jadowniki. Zbierali pieniądze dla dzieci
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 24 stycznia 2018 22:19

Dokładnie 31.132,29 złotych zebrano podczas imprezy charytatywnej organizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi Moto Jadowniki i małopolski oddział Fundacji Niewidomi na Tandemach dla podopiecznych Fundacji Auxiluim – Klaudii, Krystiana i Krzyśka. Nieocenionymi organizatorami po raz kolejny okazali się Wacław Japa i Wojtek Podleś. Przypomnijmy, na rzecz podopiecznych prowadzona była licytacja przedmiotów przekazanych przez sponsorów, ogółem w czasie ich trwania zebrano 18 tysięcy złotych. W licytacjach, co warto podkreślić brali udział nie tylko mieszkańcy Brzeska i okolic, ale także goście z Bochni, Szczurowej i Wierzchosławic.


Wiele działo się także na scenie RCK-B, udane koncerty dali Paulina Kubala z grupą Faux Pas i zespół iNFLO, zagrał Karol Makuch, wystąpił także znany kabaret Sprawa Drugorzędna. Gwiazdą wieczoru był Marek Piekarczyk, który wystąpił w towarzystwie Tadeusza Apryjasa i Jacka Borowieckiego. Lider zespołu TSA po raz kolejny pokazał, że ma wielkie serce i potrafi wspierać potrzebujących. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przekazali przedmioty do licytacji i tym, którzy kupowali cegiełki na rzecz podopiecznych Auxilium.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022019

plus2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .