Czwartkowa majówka na Rancho Pasja
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 30 kwietnia 2008 21:54

pasjaSezon letnich imprez plenerowych w Brzesku rozpoczyna się od muzycznego spotkania na Rancho Pasja. Muzyczne czwartkowe popołudnie i wieczór zostaną wypełnione różnorodnymi dźwiękami. Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00. Jako pierwszy na scenie wystąpi tarnowski zespół RH+. Na scenie zaprezentują się również zespół Cafe, a także Cameron Vegas. Wstęp wolny.

 

Obchody Świąt majowych w Brzesku 

2 maja
od godziny 14:00 do 17:00 na Placu Kazimierza Wielkiego- STOLIK PATRIOTYCZNY - ŚWIĘTO FLAGI,
o godzinie 18:30 w Sali Wystawowej MOK odbędzie się koncert majowy pt.WIOSENNA RADOŚĆ.

3 maja
o godzinie 10:00 - Zbiórka pocztów sztandarowych i delegacji pod Urzędem Miejskim w Brzesku oraz przemarsz na Plac Kazimierza Wielkiego.
O godzinie 10:30 na Placu Kazimierza Wielkiego odbędzie się Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny.
O godzinie 11:30 - Przemarsz pocztów sztandarowych i delegacji pod Grób Nieznanego Żołnierza.

4 maja
o godzinie 20:00 w Kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Brzesku odbędzie się koncertowa wersja opery KRÓL ZYGMUNT AUGUST w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Odnalezionej.

Organizatorzy Świąt Majowych:
Urząd Miejski w Brzesku, Starostwo Powiatowe w Brzesku, Miejski Ośrodek Kultury, Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku, Parafia pw. św. Jakuba Apostoła i Maryi Matki Kościoła w Brzesku.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .