Reklama
Piłka ręczna w PSP 2 Brzesko
SPORT - Aktualności
wtorek, 01 maja 2018 13:51

Zmaganiami w finale rejonowym w Tarnowie zakończyły swój sezon młode piłkarki ręczne z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku. Pod kierownictwem Magdaleny Mardoń i Marcina Gromadzkiego dziewczęta rywalizowały w turniejach w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi).

W mistrzostwach gminy Brzesko uczennice z PSP nr 2 nie miały sobie równych, pokonując kolejno szkoły podstawowe z Jasienia, Mokrzysk, Okocimia i brzeskiej „trójki”. Gospodarzem zawodów na szczeblu powiatowym była szkoła podstawowa w Porąbce Uszewskiej. Tam również z kompletem zwycięstw udało się wygrać turniej, pokonując najpierw w meczach grupowych rywalki z Borzęcina oraz miejscowy zespół z Porąbki Uszewskiej. W półfinale została pokonana ekipa z Zaborowa, a w finale po raz kolejny gospodynie turnieju nie znalazły sposobu na wygranie z drużyną z Brzeska. Na koniec przyszedł czas na finał rejonowy, którego gospodarzem była szkoła podstawowa nr 15 w Tarnowie. W hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dziewczęta z brzeskiej „dwójki” zajęły III miejsce notując następujące wyniki:

PSP 2 Brzesko – PSP 1 Dąbrowa Tarnowska 7:4

PSP 2 Brzesko – PSP 1 Skrzyszów 5:9

PSP 2 Brzesko – PSP 15 Tarnów 4:7

Najwięcej bramek w trzech turniejach rzuciły Klara Filipowska i Emilia Śledź, a zespół startował w składzie: Aleksandra Klimek (kapitan), bramkarki Oliwia Trybalska i Kaja Baran oraz Klara Filipowska, Ewa Wawryka, Laura Kaczmarek, Emilia Nazimek, Wiktoria Szałas, Emilia Śledź, Liliana Gurgul, Wiktoria Mysińska i Emilia Sacha.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .