Reklama
XIII zawody pływackie z okazji Dnia Flagi RP
SPORT - Aktualności
wtorek, 01 maja 2018 13:55

W piątek 27 kwietnia w brzeskiej pływalni już po raz 13. odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Flagi RP. Organizatorem zawodów był Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat nad imprezą sprawował burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka. Zawody były jedną z cyklu imprez przygotowanych w ramach obchodów świąt majowych, których organizatorem jest Urząd Miejski z Brzesku.


Największą grupą zawodników byli najmłodsi pływacy, dzieci i młodzież ze szkół podstawowych. Do startu w XIII zawodach pływackich z okazji Dnia Flagi przystąpiło 74 zawodników, a najmłodszymi pływakami byli Emilia Gicala i Tomasz Sacha, dla których organizatorzy przygotowali nagrody niespodzianki i statuetki. Tradycyjnie już zawody rozgrywane były w dwóch stylach pływackich – dowolnym i klasycznym na dystansie 25 i 50 metrów w zależności od wieku zawodników. Zawody były niezwykle emocjonujące pod względem sportowej rywalizacji, emocje było widać na twarzach zawodników oraz ich rodziców, którzy przybyli na pływalnię i dzielnie wspierali swoje pociechy. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali dyrektor BOSiR Marek Dadej oraz burmistrz Grzegorz Wawryka. Sędzią zawodów był Michał Kacer.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .